Hop on and hop off calls all day long without ever losing a beat. Plug right in and get ready to speak and hear clearly all day. With noise-cancelling, comfortable design, and easy adjustment, your sound comfort will carry you from call to call without interference or frustration.
| Additionally | |
| Adjusting the volume | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| A type | headset |
| Application | headset for PC |
| Headphone Type | covering |
| Wearing style | headband |
| Packaging parameters | |
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Length | 170 mm |
| Weight | 0.13 kg |
| Volume | 0.0015 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| The weight, g | 88 |
| Dimensions | 160 x 147 x 55 |
| Specifications | |
| Connection options | Plug 3.5 mm (mini-Jack) |
| Microphone | Есть |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback