| Additionally | |
| Package Contents | AA battery, mouse, warranty card, quick start guide, micro USB receiver, important product information |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| Application | for laptop, desktop computer |
| Type manipulator | mouse |
| Type of connection | wireless |
| Sensor Type | optic |
| Packaging parameters | |
| Width | 140 mm |
| Height | 50 mm |
| Length | 200 mm |
| Weight | 0.17 kg |
| Volume | 0.0014 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| The weight, g | 94 |
| Dimensions (HxWxD ) | 39.1x94.8x57 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback