| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| A type | dummy clip |
| Dimensions | 21 |
| Material | wood |
| Colour | Multicoloured |
| For whom | for girl, for boy |
| Weight, g | 60 |
| Producing country | Germany |
| Packaging parameters | |
| Width | 90 mm |
| Height | 30 mm |
| Length | 270 mm |
| Weight | 0.05 kg |
| Volume | 0.0007 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback