| Additionally | |
| Key Features | light indication, overheating protection system, 360° rotation, anti slip feet |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| A type | Electric torch |
| Type of instalation | desktop |
| Used coffee | n/a |
| The volume of the tank, l | 0.33 |
| Number of cups, pieces, | 4 |
| Packaging parameters | |
| Width | 290 mm |
| Height | 180 mm |
| Length | 140 mm |
| Weight | 0.95 kg |
| Volume | 0.0073 m3 |
| Physical | |
| Housing material | plastic |
| Colour | white |
| The weight, kg | 0.7 |
| Dimensions (WxHxD) | 26 × 19 × 14.5 см |
| Power cord length, m | 0.8 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback