| Additionally | |
| Compartment for cord | Есть |
| Pulse mode | Есть |
| Facilities | |
| Additionally | detachable parts are dishwasher safe, пластиковые детали не содержат бисфенола А, safety switch, removable carriage, rubber feet |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| Power, V | 100 |
| Device type | slicer |
| Packaging parameters | |
| Width | 360 mm |
| Height | 250 mm |
| Length | 110 mm |
| Weight | 1.86 kg |
| Volume | 0.0099 m3 |
| Physical | |
| Housing material | plastic |
| Colour | white |
| The weight, kg | 1.6 |
| Blade diameter | 170 |
| Dimensions (WxHxD) | 33х19.5х10.2 |
| Material nozzles | metal Solingen |
| Толщина нарезания (мм) | 0-17 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback