| Additionally | |
| Key Features | Storing the cord on the case, Removable parts are dishwasher-friendly, Measuring scale on the container for accurate dosing, safety switch |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| A type | stationary |
| The volume of the cup, l | 1 |
| Power | 500 W |
| Modes | Impulse |
| Package size | |
| Height | 21 cm |
| Width | 24 cm |
| Depth | 19 cm |
| The weight | 2 kg |
| Packaging parameters | |
| Width | 190 mm |
| Height | 280 mm |
| Length | 200 mm |
| Weight | 2.15 kg |
| Volume | 0.0106 m3 |
| Physical | |
| Colour | white |
| Material bowl | plastic |
| Material nozzles | stainless steel |
| Height | 21 cm |
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| The weight | 1.5 kg |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback