| Additionally | |
| Security | Overheat protection, Drop-stop system |
| Capability | |
| Features | Foam separator |
| Reverse | Есть |
| Щіточка для чищення | Есть |
| Direct filing juice System | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| Power, V | 200 |
| Type of juicer | auger |
| Control Type | mechanical |
| The volume of the reservoir for the cake, l | 0.6 |
| Container Capacity juice | freestanding |
| The volume of the juice tank, l | 0.6 |
| Packaging parameters | |
| Width | 210 mm |
| Height | 340 mm |
| Length | 440 mm |
| Weight | 5.3 kg |
| Volume | 0.0314 m3 |
| Physical | |
| Housing material | plastic, stainless steel |
| Colour | stainless steel |
| Dimensions (HxWxD ) | 45.5× 15 × 18 см |
| The weight, kg | 4.2 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback