| Features | |
| Functions | ionization, hair drying |
| Security | overheat protection |
| Hanging Loop | Есть |
| Noise level, dB | 78 |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| Power, V | 2000 |
| Device | hairdryer |
| Temperature settings, | 3 |
| Power modes, | 2 |
| Сold air mode | Есть |
| Packaging parameters | |
| Width | 100 mm |
| Height | 300 mm |
| Length | 230 mm |
| Weight | 1 kg |
| Volume | 0.0069 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| Material | plastic |
| Additionally | removable filter |
| Length of cord, m | 1.8 |
| Dimensions (WxHxD) | 22 × 28.5 × 8.5 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback