| Additionally | |
| Turbo mode | Есть |
| Pulse mode | Есть |
| Facilities | |
| Nozzles | whisk , blender, capacity for grinding, bowl |
| Additionally | easy cleaning, measuring scale on container, включение нажатием на кнопку, quiet dc motor, нож с четырьмя лезвиями |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| Power, V | 1000 |
| Device type | immersion blender |
| Design | wired, manual |
| The volume of the cup, l | 0.6 ( об'єм миски для замішуванні і збивання), 0.5 л (об'єм подрібнювача) |
| Packaging parameters | |
| Width | 250 mm |
| Height | 240 mm |
| Length | 140 mm |
| Weight | 1.88 kg |
| Volume | 0.0084 m3 |
| Physical | |
| Housing material | metal, plastic |
| Colour | stainless steel |
| Battery powered | network |
| The weight, kg | 1.8 |
| Power Cord Length, m | 0.8 |
| Dimensions (WxHxD) | 39.2 x 27.8 x 34.2 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback