| Additionally | |
| Pulse mode | Есть |
| Facilities | |
| Nozzles | whisk , grinder, bowl, stainless steel nozzle |
| Functions | puree |
| Additionally | anti-slip feet, easy cleaning, DC motor, smooth speed control, measuring scale on container |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| Power, V | 800 |
| Device type | blender |
| Design | manual |
| Capacity of small chopper, ml | 0.5 |
| Capacity of big chopper, ml | 0.5 |
| Packaging parameters | |
| Width | 240 mm |
| Height | 250 mm |
| Length | 140 mm |
| Weight | 1.66 kg |
| Volume | 0.0084 m3 |
| Physical | |
| Housing material | metal, plastic |
| Colour | white |
| Battery powered | network |
| The weight, kg | 0.8 |
| Power Cord Length, m | 1.3 |
| Dimensions (WxHxD) | 5.4 x 39.7 x 6.5 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback