| Additionally | |
| Pulse mode | Есть |
| Facilities | |
| Nozzles | blender leg, whisk , bowl |
| Functions | puree |
| Additionally | easy cleaning, smooth speed control, push-button activation |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| Power, V | 560 |
| Device type | blender |
| Design | wired, manual |
| Number of speeds, | 2 |
| The volume of the cup, l | 0.5 |
| Capacity of big chopper, ml | 0.5 |
| Packaging parameters | |
| Width | 250 mm |
| Height | 250 mm |
| Length | 150 mm |
| Weight | 1.55 kg |
| Volume | 0.0094 m3 |
| Physical | |
| Housing material | metal, plastic |
| Colour | white |
| Battery powered | network |
| The weight, kg | 1.2 |
| Power Cord Length, m | 1.2 |
| Dimensions (WxHxD) | 5.1 × 35.5 × 5.1 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback