| Additionally | |
| Turbo mode | Есть |
| Pulse mode | Есть |
| Facilities | |
| Functions | puree |
| Additionally | silent motor, engine overload protection, easy cleaning, Soft rubberized handle |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| Power, V | 600 |
| Device type | immersion blender |
| Design | manual |
| Packaging parameters | |
| Width | 170 mm |
| Height | 260 mm |
| Length | 90 mm |
| Weight | 1.24 kg |
| Volume | 0.004 m3 |
| Physical | |
| Colour | black |
| Battery powered | network |
| The weight, kg | 0.9 |
| Dimensions (WxHxD) | 5.5 × 40 × 5.5 |
| Material blender leg | stainless steel |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback