| Equipment | |
| Overheat protection | Есть |
| Off timer | Есть |
| Thermostat | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| Power, V | 240 |
| Control | electronic |
| Number of trays, pcs | 5 |
| Packaging parameters | |
| Width | 300 mm |
| Height | 320 mm |
| Length | 320 mm |
| Weight | 3.45 kg |
| Volume | 0.0307 m3 |
| Physical | |
| Colour | white |
| The weight, kg | 3.3 |
| Temperature range | 35-70 °C |
| Material trays | plastic |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback