| Functions | |
| Purification | Есть |
| Additionally | Digital display, Timer, Automatic shutdown |
| Guarantee | |
| Guarantee | 2 years |
| Main | |
| A type | Air Dryer |
| Wetting method | Water |
| Equipment | Display |
| Area, sq m | 52 |
| Water tank capacity, l | 3 |
| Packaging parameters | |
| Width | 370 mm |
| Height | 510 mm |
| Length | 300 mm |
| Weight | 16.5 kg |
| Volume | 0.0566 m3 |
| Physical | |
| The weight, kg | 14.4 |
| Dimensions | 35x51x24.5 |
| Noise level, dB | 50 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback