| Additionally | |
| Security | Rubber feet, Automatic shutdown |
| Capability | |
| Cone-shaped nozzles, pcs | 1 |
| Regulator pulp | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 24 months |
| Main | |
| Power, V | 50 |
| Type of juicer | for citrus fruits |
| Control Type | mechanical |
| Container Capacity juice | built-in |
| The volume of the juice tank, l | 1 |
| Nozzles | |
| For citrus | Есть |
| Packaging parameters | |
| Width | 180 mm |
| Height | 260 mm |
| Length | 180 mm |
| Weight | 1.15 kg |
| Volume | 0.0084 m3 |
| Physical | |
| Housing material | plastic |
| Colour | white |
| Dimensions (HxWxD ) | 21 x 16.5 x 16.5 см |
| The weight, kg | 0.9 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback