| Additionally | |
| Voltage | 220-230 V |
| Rotation frequency, rpm | 1650 |
| Peak discharge, m3/h | 210 |
| Noise level, dB | 35 |
| Guarantee | |
| Guarantee | 2 years |
| Key Features | |
| Type | Extraction |
| Power, V | 25 |
| Packaging parameters | |
| Width | 120 mm |
| Height | 200 mm |
| Length | 120 mm |
| Weight | 1 kg |
| Volume | 0.0029 m3 |
| Physical characteristics | |
| The weight | 0.9 kg, 1.03 kg |
| Height (A), mm | 200 |
| Depth to the wall (B), mm | 25 |
| Depth of the box (C), mm | 96 |
| Diameter of the box (D), mm | 145 / Диаметр стенного отверстия: 150 мм |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback