| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| Category development | finger motility, motor coordination, fine motor skill |
| Age suitability | 1+ |
| Type of toy | humming-top |
| For whom | for girls, for boys |
| Packaging parameters | |
| Width | 150 mm |
| Height | 170 mm |
| Length | 160 mm |
| Weight | 0.31 kg |
| Volume | 0.0041 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback