When the ball swings, the hens peck!
| Additionally | |
| Colour | colorful |
| Material | wood |
| Size | 12.5 (diameter) |
| Weight, g | 130 |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Kids |
| Type | Board game |
| Genre | Casual |
| Age group | from 3 years |
| For whom | for boy, for girl |
| Subject | Animals |
| Packaging parameters | |
| Width | 190 mm |
| Height | 40 mm |
| Length | 130 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Volume | 0.001 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback