| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| A type | Rattle |
| Material | fabric |
| Packaging | 14 x 11.5 x 3.5 |
| Colour | Multicoloured |
| Gender | boy, girl |
| Age | 0-6 months, 6-12 months |
| Weight, g | 24 |
| Additionally | rustling, natural materials |
| Producing country | Germany |
| Packaging parameters | |
| Width | 130 mm |
| Height | 30 mm |
| Length | 90 mm |
| Weight | 0.02 kg |
| Volume | 0.0004 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback