| Features | |
| Without Power Supplies | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| No. of parts, pcs | 53 |
| Category development | logical thinking, memory, color perception, perseverance |
| Age suitability | 5+ |
| Type of toy | developing game |
| For whom | for girls, for boys |
| Number of Players | 1 |
| Packaging parameters | |
| Width | 190 mm |
| Height | 40 mm |
| Length | 190 mm |
| Weight | 0.85 kg |
| Volume | 0.0014 m3 |
| Physical | |
| Colour | multicoloured |
| The weight, g | 908 |
| Material | wood |
| Dimensions | 6 х 6 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback