Підставка для свічок «Потяг-Цирк» - це практичний аксесуар для будь-якого Дня-народження. Набір складається з 8 вагончиків, кожен з яких має підсвічник. На середній елемент потягу кріпиться цифра, що означає вік іменинника. В комплект входять 10 окремих цифр, тому підставка для свічок буде атрибутом свята не один рік. Аксесуар виготовлений з дерева, тому є повністю безпечним для дітей.
| Additionally | |
| Material | wood |
| Size | 62 |
| Gross weight, g | 534 |
| Main | |
| A type | Candle Holder, Numerical Candles |
| Equipment | Candles -numerals (10 pcs.) |
| Piece Count, pc(s) | 18 / 8 вагончиков и 10 цифр |
| Colour | multicolored |
| Category | Birthday |
| Holiday | Birthday |
| Packaging parameters | |
| Width | 300 mm |
| Height | 60 mm |
| Length | 220 mm |
| Weight | 0.55 kg |
| Volume | 0.004 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback