Distinguish colours and shapes, sort them accordingly and learn to count until 5 by doing so.
| Features | |
| Without Power Supplies | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| No. of parts, pcs | 15 цветных шайб |
| Category development | finger motility, logical thinking, memory, color perception, perseverance |
| Age suitability | 2+ |
| Type of toy | pyramid, sorting game, developing game |
| For whom | for girls, for boys |
| Packaging parameters | |
| Width | 310 mm |
| Height | 70 mm |
| Length | 120 mm |
| Weight | 0.75 kg |
| Volume | 0.0026 m3 |
| Physical | |
| Colour | multicoloured |
| Material | wood |
| Dimensions | 30 х 12 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback