Ця розвиваюча гра німецького виробника іграшок goki полягає в пошуку правильного шляху для виконання різних завдань. Завдання намальовані на додаткових картках, а для їх вирішення потрібно правильно скласти картки із зображенням шляху. При розробці використовувалася екологічно чиста деревина, тому батьки можуть не турбуватися про безпеку.
| Additionally | |
| Material | wood |
| Size | 21 x 21 |
| Weight, g | 535 |
| Main | |
| A type | Kids |
| Type | Puzzle |
| Application | For two, For one |
| Genre | Educational, Logical, Developing |
| Age group | from 4 years |
| No. of parts, pcs | 30 |
| For whom | for boy, for girl |
| Number of Players | for 1 |
| Development category | logics, thinking |
| Packaging parameters | |
| Width | 220 mm |
| Height | 30 mm |
| Length | 220 mm |
| Weight | 0.55 kg |
| Volume | 0.0015 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback