Діти обожнюють малювати всюди – особливо на вулиці на асфальті. Адже тут стільки простору для творчості! Німецький бренд goki пропонує дітлахам набір кольорової крейди, щоб прогулянки на свіжому повітрі проходили із більшим задоволенням і приносили більше користі. Крейда стане важливим атрибутом у цікавих вуличних іграх. Для дітей від 3-х років.
| Main | |
| A type | Crayons for asphalt |
| Type | Craft Kit |
| Packaging | cardboard |
| Gender | boy, girl |
| Category development | fine motor skills, creative development |
| Age | 3+ |
| Number of colors, pcs | 12 |
| Packaging parameters | |
| Width | 20 mm |
| Height | 60 mm |
| Length | 90 mm |
| Weight | 0.05 kg |
| Volume | 0.0001 m3 |
| Physical | |
| Colour | multicolored/mixed |
| The weight, g | 63 |
| Dimensions | 8 (height) |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback