М’ячик-стрибунець від німецького виробника іграшок goki для активних ігор вдома або на вулиці. М'ячик прозорий, всередині знаходиться біло-жовта конячка, яка немов застигла у повітрі в оточенні різнокольорових блискіток. Стрибунець високоякісний, міцний, має цікавий дизайн. З ним можна грати будь-де: на вулиці, вдома, у спортзалі, в дошкільних закладах тощо. М’ячик допоможе дитині розвиватись фізично, сприятиме розвитку координації рухів, влучності, спритності. Стрибунець немаленького розміру, але його зручно тримати у руках. Він дуже спритно і високо підстрибує. Біла конячка та різнокольорові блискітки всередині м’ячика привертатимуть увагу малюка і підійматимуть настрій! Для дітей від 3-х років.
| Main | |
| A type | Bouncing ball |
| Features | 3D |
| Age suitability | from 3 years |
| Piece Count, pc(s) | 1 |
| Material | Plastic |
| Colour | with a pattern, transparent |
| Weight, g | 53 (вес 1 шт.) |
| Diameter, cm | 4.9 |
| Packaging parameters | |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Length | 50 mm |
| Weight | 0.05 kg |
| Volume | 0.0001 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback