Екскаватор із серії «Спецтехніка» німецького виробника іграшок goki. Машинка металева, окремі деталі – пластикові, колеса – гумові. Розміри іграшки – 16 х 6 х 7 см. Екскаватор із інерційним механізмом інтерактивними елементами: звуковим супроводом та світловими ефектами (блимання лампочок). Машинка для дітей від трьох років.
| Main | |
| A type | land transport |
| Type | excavator |
| Features | With the inertial mechanism, With sound |
| Age group | 3+ |
| Gender | boy, girl |
| Packaging parameters | |
| Width | 210 mm |
| Height | 100 mm |
| Length | 80 mm |
| Weight | 0.25 kg |
| Volume | 0.0017 m3 |
| Physical | |
| Colour | yellow, Grey |
| The weight, g | 250 |
| Material | metal |
| Size | 16 (length) |
| Producing country | Germany |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback