With patience, skill and steady hands, the balls must travel through attractive worlds from the starting point to the finish. But the path has its pitfalls, because many a "greedy" creature quickly proves to be a spoilsport.
| Features | |
| Without Power Supplies | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| Category development | motor coordination, logical thinking, concentration of attention |
| Age suitability | 5+ |
| Type of toy | puzzle, labyrinth |
| For whom | for girls, for the whole family |
| Number of Players | 1 |
| Packaging parameters | |
| Width | 120 mm |
| Height | 20 mm |
| Length | 120 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Volume | 0.0003 m3 |
| Physical | |
| The weight, g | 120 |
| Material | wood, metal |
| Dimensions | 12.2 x 12.2 x 1.7 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback