Soft, fluffy animal hand puppet made out of microfibre, lined. For playing with and for cuddling.
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Puppet-play |
| Type | Hand puppet |
| Age group | 4+ |
| For whom | boy, girl |
| Subject | animals |
| Packaging parameters | |
| Width | 100 mm |
| Height | 200 mm |
| Length | 140 mm |
| Weight | 0.1 kg |
| Volume | 0.0028 m3 |
| Physical | |
| Colour | red, white, beige |
| The weight, kg | 0.115 |
| Size | 23 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback