| Features | |
| Additionally | folding |
| Without Power Supplies | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| Category development | visual perception, color perception |
| Age suitability | 3+ |
| Type of toy | kaleidoscope |
| For whom | for girls, for boys, for the whole family |
| Number of Players | 1, 1 player and more |
| Packaging parameters | |
| Width | 40 mm |
| Height | 190 mm |
| Length | 40 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Volume | 0.0003 m3 |
| Physical | |
| Colour | multicoloured |
| The weight, g | 150 |
| Material | metal |
| Dimensions | 19.3 x 4.5 x 4.5 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback