| Features | |
| Additionally | LED lights |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| Category development | visual perception, color perception, concentration of attention, imagination |
| Age suitability | 3+ |
| Type of toy | kaleidoscope |
| For whom | for girls, for boys, for the whole family |
| Number of Players | 1 |
| Packaging parameters | |
| Width | 190 mm |
| Height | 40 mm |
| Length | 180 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Volume | 0.0014 m3 |
| Physical | |
| The weight, g | 150 |
| Material | plastic |
| Dimensions | 15.5 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback