| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| Features | natural materials, flapping wings while riding |
| Material | wood |
| Colour | Yellow, blue |
| Age group | 1+ |
| Category development | motor coordination, hand motility, physical skills |
| For whom | for girl, for boy |
| Subject | insects |
| Power supplies | not included |
| Weight, g | 325 |
| Size | 18.5 x 14 x 19 |
| Ride Method | with wand |
| Packaging parameters | |
| Width | 150 mm |
| Height | 190 mm |
| Length | 190 mm |
| Weight | 0.35 kg |
| Volume | 0.0054 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback