| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Game set |
| Type | Kitchen |
| Packaging | cardboard box |
| Age group | 3+ |
| Piece Count, pc(s) | 10 |
| For whom | boy, girl |
| Subject | kitchen, home appliance |
| Packaging parameters | |
| Width | 370 mm |
| Height | 560 mm |
| Length | 390 mm |
| Weight | 9.8 kg |
| Volume | 0.0808 m3 |
| Physical | |
| Colour | natural, red, yellow, light-green, light blue |
| The weight, kg | 10 |
| Material | wood, plastic |
| Size | 50 x 34.5 x 81 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback