| Features | |
| Without Power Supplies | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| No. of parts, pcs | 12 |
| Category development | logical thinking, memory, perseverance |
| Age suitability | 3+ |
| Type of toy | memo game |
| For whom | for girls, for boys, for the whole family |
| Number of Players | 1, 1 player and more |
| Packaging parameters | |
| Width | 140 mm |
| Height | 120 mm |
| Length | 160 mm |
| Weight | 0.95 kg |
| Volume | 0.0027 m3 |
| Physical | |
| Colour | natural |
| The weight, g | 960 |
| Material | wood |
| Dimensions | 6.7 x 6.7 x 5.8 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback