| Features | |
| Without Power Supplies | Есть |
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| Category development | fine motor skill, logical thinking, perseverance |
| Age suitability | 5+ |
| Type of toy | puzzle, game |
| For whom | for girls, for boys, for the whole family |
| Number of Players | 1 |
| Packaging parameters | |
| Width | 80 mm |
| Height | 10 mm |
| Length | 80 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Volume | 0.0001 m3 |
| Physical | |
| The weight, g | 35 |
| Material | wood |
| Dimensions | 7.8 diameter |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback