Ігровий будиночок Моя ферма від німецького бренду goki виготовлений з дерева. У сім'ї фермерів є будиночок, трактор та тварини: коник, корівка, свинка, баранчик, півник, кішка та песик, всього в наборі 71 деталь. Двері будиночка відчиняються, дах знімається, завдяки цьому у малечі ще більше варіантів для гри. Розмір: 22 x 13.5 x 14.3 см, рекомендований вік: 3+
| Guarantee | |
| Guarantee | 14 days |
| Main | |
| A type | Game set |
| Type | House farm |
| Features | Door opens, The roof can be removed |
| Age group | 3+ |
| Piece Count, pc(s) | 71 |
| For whom | boy, girl |
| Subject | farm |
| Packaging parameters | |
| Width | 350 mm |
| Height | 140 mm |
| Length | 230 mm |
| Weight | 1.7 kg |
| Volume | 0.0113 m3 |
| Physical | |
| Colour | Multicoloured |
| The weight, kg | 1.72 |
| Material | wood |
| Size | 22 x 13.5 x 14.3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback