| Guarantee | |
| Guarantee | 14 months |
| Main | |
| A type | puzzle-puzzle game |
| Age group | 3 years and up |
| For whom | girl, boy |
| Theme | shapes |
| Number of pieces, pcs | 20 |
| Packaging parameters | |
| Width | 150 mm |
| Height | 20 mm |
| Length | 150 mm |
| Weight | 0.35 kg |
| Volume | 0.0005 m3 |
| Physical | |
| Material | wood |
| Features | Ecological clean materials |
| Puzzle Size | 16 x 16 x 2 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback