Whether on a farm, in the jungle, in the sea or in the city - in the 8x display there is something for every little puzzle fan.
| Main | |
| A type | puzzle |
| Age group | 3 years and up |
| For whom | girl, boy |
| Theme | animals |
| Number of pieces, pcs | 9 |
| Packaging parameters | |
| Width | 180 mm |
| Height | 10 mm |
| Length | 180 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Volume | 0.0003 m3 |
| Physical | |
| Material | wood |
| Package size | 18 x 18 |
| Features | Ecological clean materials |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback