Німецький бренд goki пропонує дітлахам милу заводну іграшку для ігор у воді. Акула із заводним механізмом швидко рухає хвостиком і пливе у воді, добре тримаючись на поверхні. Іграшка стане у нагоді під час водних процедур або у подорожі до озера або моря. Заводна акула розвиватиме корисні навички та завжди підійматиме настрій. Іграшка вироблена із якісної пластмаси, вона концентруватиме на собі увагу малюків і спонукатиме вчитись плавати. Для дітей від 4-х років
| Additionally | |
| Colour | blue |
| Material | plastic |
| Dimensions | 6.5 см |
| Weight, g | 18 |
| Main | |
| Type | Animals |
| Features | Clockwork toy for swimming |
| Age | 4+ |
| Piece Count, pc(s) | 1 |
| For whom | Boy, Girl |
| Packaging parameters | |
| Width | 80 mm |
| Height | 30 mm |
| Length | 150 mm |
| Weight | 0.02 kg |
| Volume | 0.0004 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback