Детские GPS часы-телефон K24 с сенсорным экраном, фонариком, фотокамерой и математической игрой предназначены для детей среднего школьного возраста. Крепкий ремешок из эко — силикона обрамляет детскую руку любого размера. Ремешок можно отстегнуть и заменить на другой цвет.
| Additionally | |
| Package Contents | watch with a strap, battery, magnetic charging cable, user's manual на русском языке |
| Case Colour | green |
| Bracelet/Strap Material | silicone |
| Guarantee | |
| Guarantee | 12 months |
| Main | |
| A type | wrist |
| For whom | for boys |
| Watch Movement Type | electronic |
| Location channels | GPS, LBS, Wi-Fi, SMS |
| Functional | Geo zones, Hidden monitoring (wiretapping), Flashlight, Location history playback, Determine current location, GoGPS ME App, Mathematical game, Telephone communications двусторонняя |
| Battery capacity, mAh | 400 |
| Operating time from a fully charged battery | 24 hours, 72 hours |
| Microphone | built-in |
| Buttons | SOS |
| Camera | Есть |
| Packaging parameters | |
| Width | 80 mm |
| Height | 70 mm |
| Length | 80 mm |
| Weight | 0.14 kg |
| Volume | 0.0004 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback