| Main | |
| Platform | Xbox One Series X |
| Carrier | Blu-ray |
| Publisher | Square Enix |
| Available game languages | English |
| Age restrictions | over 18 years old |
| Packaging parameters | |
| Width | 130 mm |
| Height | 10 mm |
| Length | 170 mm |
| Weight | 0.07 kg |
| Volume | 0.0002 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback