| Main | |
| Platform | Nintendo Switch |
| Carrier | Game download code |
| Genre | Fighting |
| Available game languages | English с русскими субтитрами |
| Age restrictions | over 18 years old |
| Developer | NetherRealm |
| Packaging parameters | |
| Width | 100 mm |
| Height | 10 mm |
| Length | 170 mm |
| Weight | 0.08 kg |
| Volume | 0.0002 m3 |
Register to leave a review about the product and earn reward points!
There are no reviews for this product.
Give feedback